POLSKI ZWIĄZEK JUDO

rok założenia 1957

Jesteś tutaj

Maj 2018

PP w Oleśnicy: Damian Szwarnowiecki - chcę więcej startować w Polsce

- Za dużo mam startów na arenie międzynarodowej, a za mało w kraju - mówi Damian Szwarnowiecki (Gwardia Wrocław), który wygrał rywalizację w wadze -81kg podczas Pucharu Polski w Oleśnicy.

- Zawody potraktowałem szkoleniowo. Trzy pierwsze walki wygrałem przed czasem, a finał na waza-ari. W półfinale i finale walczyłem z białoruskimi braćmi Bekmurzaev - powiedział Damian Szwarnowiecki.

Wrocławianin, który jest m.in. byłym Mistrzem Europy Młodzieżowców i Juniorów, należał do niewielkiego grona kadrowiczów startujących w Oleśnicy.

XVII International Judo Baltic Cup - Puchar Polski Juniorek Młodszych, Juniorów Młodszych, Juniorek i Juniorów

W dniach 09-10 czerwca 2018 roku odbędzie się Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych oraz Puchar Polski Juniorek i Juniorów. W Gdyni odbędzie się już XVII Międzynarodowy Turniej Judo (XVII International Judo Baltic Cup).
W turnieju przewidywany jest udział zawodników z wielu krajów europejskich.

Pod poniższym linkiem znajdą Państwo krótki filmik prezentujący XVII Międzynarodowy Turniej Judo (XVII International Judo Baltic Cup):
XVII Międzynarodowy Turniej Judo (Judo Baltic Cup)

PP w Oleśnicy: Damian Szwarnowiecki i Julia Kowalczyk wśród zwycięzców

Uczestnicy tegorocznych Mistrzostw Europy Damian Szwarnowiecki (-81kg) i Julia Kowalczyk (-57kg) triumfowali w zawodach Pucharu Polski Seniorów i Seniorek, który odbył się w Oleśnicy. Startowało 136 zawodników i zawodniczek.

Igrzyska w Tokio 2020: początek kwalifikacji w Chinach

Turniej Grand Prix w chińskim Hohhot (24-26 maja) rozpoczyna kwalifikacje do Igrzysk w Tokio. Za 2 lata decydujący będzie ranking olimpijski, z którego awans wywalczy po 18 zawodników i zawodniczek z każdej kategorii.

Seminarium szkoleniowe z Trenerem Katsuhiko Kashiwazaki (8 DAN) - program kursu oraz lista Trenerów

Informujemy, że w dniach 15-17.06.2018 r. w COS Zakopane odbędzie się konferencja szkoleniowa (praktyka na macie) dla trenerów szkolących seniorów i juniorów.
Prowadzący seminarium na tatami:
Trener Katsuhiko Kashiwazaki (8 DAN)
Srebrny medalista Mistrzostw Świata (Wiedeń 1975, kat. wag. -63 kg)
Złoty medalista Mistrzostw Świata (Maastricht 1981, kat. wag. -65 kg)
Zwycięzca międzynarodowych zawodów Jigoro Kano Cup, Budapest Cup i czterokrotny zwycięzca All Japan Judo Championships.
Trener reprezentacji narodowych: Kanada, Wielka Brytania, Niemcy.

Wypełnienie obowiązku informacyjnego RODO

Szanowni Państwo,

W dniu 25 maja 2018 r. zaczynają obowiązywać przepisy Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Jest to rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej, mające na celu ujednolicenie zasad przetwarzania danych osobowych na terenie Unii Europejskiej.

Realizując obowiązki wynikające z nowych przepisów zawartych w Rozporządzeniu o ochronie danych osobowych (RODO) uprzejmie informujemy, że:

Zaproszenie na spotkanie z Dyrektorem Sportowym - 27.05.2018 Oleśnica

Zapraszamy trenerów, zawodniczki i zawodników realizujących program szkolenia centralnego na spotkanie z Panem Jarosławem Wołowiczem Dyrektorem Sportowym PZ Judo w dn. 27.05.2018 na Hali bezpośrednio po zakończeniu zawodów PP Seniorów w Oleśnicy. Spotkanie dotyczyć będzie programu organizacji najbliższych akcji szkoleniowych KN Seniorek i Seniorów.

Strony