POLSKI ZWIĄZEK JUDO

rok założenia 1957

Jesteś tutaj

Święto polskiego judo - Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów 2020

Piękna Trzcianka szykuje się na przyjęcie najlepszych polskich judoków - przed nami coroczne święto Mistrzostwa Polski seniorek i seniorów w judo. Wyjątkowe ze względu na obecną sytuację.

Zapraszamy do przeczytania programu oraz na jakich zasadach MP zostaną przeprowadzony w związku pandemią.
Zwracamy również szczególną uwagę na program: turniej dwudniowy (sobota- niedziela) , w 2 części niedzieli- turniej drużynowy - miksty, nie typowy układ startu dla poszczególnych kategorii wagowych. Kategorie drużynowych mikstów startują w sobotę.

Przypominamy, że zawodnicy oraz trenerzy muszą posiadać aktualna licencję. Więcej informacji tu->

Ze względu bezpieczeństwa, ciągłego zagrożenia zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 oraz ograniczenia ilości osób w hali sportowej na terenie hali zawodów mogą przebywać jedynie uczestnicy zawodów – walczące zawodniczki i zawodnicy oraz zgłoszeni licencjonowani i akredytowani trenerzy, sędziowie, ekipa techniczna i medyczna.

Prosimy o wypełnienie zawodników, trenerów i sędziów i zabranie ze osoba kwestionariuszy sanitarnych przekazanie ich ich na weryfikacji, najpóźniej podczas ważenia, zawodnicy niepełnoletni dodatkowo dostarczają zgoda rodziców.

Weryfikacja, ważenie, nocleg odbędzie sie w oddalonej o 22 km Pile. W związku z obecna sytuacja i zagrożeniem, organizator obliguje kluby do zapewnienia transportu dla zawodników na halę zawodów we własnym zakresie.

Przypominamy, że od 1 marca obowiązuje nowy regulamin sportowy PZ Judo, szczegóły->