Brąz Karoliny Miller w Pucharze Europy w Chorwacji

Z trzema medalami – jednym srebrnym i dwoma brązowym – wracają nasi judocy z Pucharu Europy w chorwackim Dubrowniku. W niedzielę na najniższym stopniu podium stanęła Karolina Miller -70kg. W tej samej kategorii 7 pozycję zajęła Eliza Wróblewska.

Wczoraj srebro wywalczyła Natalia Stokłosa, a brąz Paulina Szlachta – obie w wadze -48kg. A dziś w turnieju nad Adriatykiem bardzo dobrze spisała się Karolina Miller, wicemistrzyni Polski kat. -70kg.

Polska zawodniczka wygrała z Dunką Lauritsen, w ćwierćfinale z Belgijką Femke De Bruyn i o brąz z Rumunką Serafimą Moscalu. Karolina Miller przegrała tylko w półfinale z Chorwatką Karlą Kulić.

Natomiast Mistrzyni Polski Eliza Wróblewska doznała porażki w pierwszym pojedynku z Aleksandrą Samardzić z Bośni i Hercegowiny, a następnie w repesażach pokonała Chorwatkę Luciję Babić i uległa Rumunce Moscalu, z którą wcześniej przegrała także Natalia Nowaczyk.

Podczas niedawnych 65 MP Seniorek Natalia wywalczyła 3 lokatę w Opolu. Brąz w wadze -70kg zdobyła też Maria Bączek.