POLSKI ZWIĄZEK JUDO

rok założenia 1957

Jesteś tutaj

Informacje kontaktowe

Polski Związek Judo
ul. Fosa 31
02-768 Warszawa
113-04-09-260

Numer konta

89 1090 2011 0000 0001 3384 2107 - SANTANDER

Biuro PZ Judo:

Sekretarz Generalny Polskiego Związku Judo
Piotr Majsak
p.majsak@pzjudo.pl

SEKRETARIAT: tel. 530 546 520, pzjudo@pzjudo.pl

Karolina Lebioda
(Specjalista ds. administracyjno-organizacyjnych, sekretariat, zaświadczenia, obsługa biura, asystent zarządu, COMS)
pzjudo@pzjudo.pl, tel. 530 546 520

Patrycja Graczykowska
(specjalista d/s organizacyjnych - zgłoszenia grup junior, junior młodszy na akcje zagraniczne, karty IJF, backnumber)
szkoleniefrkf@pzjudo.pl, tel. 530 531 971

Marcin Słopecki ( zgłoszenia grup senior/seniorka na akcje zagraniczne, rankingi, punktacja OSSM, " Judo Czysty Sport")
szkolenie@pzjudo.pl,

Sławomir Paduch (licencje, zgłoszenia na akcje zagraniczne, Judo Masters/Weterani)
s.paduch@pzjudo.pl, licencje@pzjudo.pl, tel. 530 463 828

Księgowość:

Katarzyna Seta-Szot
ksiegowosc@pzjudo.pl, tel. 22 646 39 20

Dział szkolenia PZ Judo:

Jarosław Wołowicz (Kierownik wyszkolenia)
j.wolowicz@pzjudo.pl, tel. 501 498 167

Mirosław Błachnio ( Trener asystent, koordynator grup młodzieżowych PZ Judo)
judo-mirek@wp.pl, tel. 530 503 491

Jacek Kowalski (Trener kadry narodowej seniorek i U 23 )
j.kowalski@pzjudo.pl , tel. 600 263 907

Marek Kręcielewski (Trener kadry narodowej seniorów i U 23 mężczyzn )
judomarek@gmail.com, tel. 501 256 568

Tomasz Jopek (Trener kadry narodowej juniorek i juniorów młodszych)
tomaszjopekjudo@vp.pl tel. 603 125 554

Michał Zelek (Trener kadry narodowej juniorów)
m.zelek@pzjudo.pl , tel. 577 855 502

Janusz Piechna (Trener kadry narodowej juniorek)
j.piechna@pzjudo.pl , tel. 504 227 662