POLSKI ZWIĄZEK JUDO

rok założenia 1957

Jesteś tutaj

Cadet European Judo Cup Teplice, Czechy - UPDATE z dn. 14.09.2020

UPDATE:

Szanowni Państwo,

Zgodnie z informacją ogłoszoną przez EJU, zawody w Teplicach nie odbędą się pod rangą Pucharu Europy Kadetów. Decyzją Organizatora, turniej mimo wszystko odbędzie się. Poniżej przesyłamy nowe ustalenia.

-Turniej dla kategorii wiekowej Junior Młodszy jest w sobotę 19.09, dla kategorii wiekowej Junior w niedzielę 20.09.

-Polska Kadra Narodowa Juniorów Młodszych pojedzie do Teplic. NOWY PROGRAM ZAWODÓW W ZAŁĄCZNIKU PONIŻEJ!

-Badania COVID nie są wymagane przez Organizatora

-Uprzejmie prosimy o przesyłanie na adres: szkoleniefrkf@pzjudo.pl oraz tomaszjopekjudo@vp.pl upoważnień od rodziców na wyjazd niepełnoletnich (ostatni załącznik poniżej). Oryginały prosimy, aby zawodnicy przekazali Trenerowi Kadry J.MŁ. Tomaszowi Jopkowi w autokarze.

-Informacje odnośnie autokaru: Wyjazd z Poznania w piątek 18.09 o godzinie 6:00 rano spod hotelu Traffic (Niezłomnych 1C, 61-894 Poznań), przejazd przez Wrocław - zbiórka przy dworcu PKP o godzinie 9:00 rano!

Zawodnicy korzystający z noclegu w Poznaniu proszeni są o meldowanie się w hotelu Traffic w czwartek 17.09.2020

-Zgłoszenia do judobase są nieaktualne, co oznacza, że prosimy Państwa raz jeszcze o przesyłanie zgłoszeń na wyjazd do Teplic (tak, aby zweryfikować, kto z Państwa zawodników jest dalej zainteresowany wyjazdem do Teplic) najpóźniej do dnia 11.09.2020 (piątek). Kluby mogą także zgłaszać swoich zawodników bezpośrednio do organizatora i uzyskiwać faktury od Czeskiej Federacji.

-Poniżej załącznik z zawodnikami klubowymi, którzy wyrażają chęć uczestnictwa w turnieju na nowych zasadach.

-Zawodnicy zakwaterowani będą w hotelu Panorama, koszt to 50 euro/os/dzień z pełnym wyżywieniem.

  • up
  • up
  • up

Trener Kadry Narodowej Tomasz Jopek pojedzie na Cadet European Judo Cup do Teplic, Czechy jako opiekun oraz osoba scalająca wyjazd logistycznie.

Kadra Narodowa będzie zakwaterowana od 18.09 (piątek) do 20.09 (niedziela) w hotelu oficjalnym.

W związku z obowiązkiem wykonania testu na COVID19, powołani zawodnicy proszeni są o stawienie się w dniu 16.09 (środa) w Warszawie do godz. 12:00 (miejsce zostanie wskazane w późniejszym terminie).

Rodzice proszeni są o wypełnienie upoważnienia (załącznik) dla Trenera KN J.MŁ. Tomasza Jopka na wykonywanie testu na COVID19 zawodnikom. Na upoważnieniu prosimy o dopisek - BADANIE COVID19. Podpisane upoważnienie prosimy przesłać na adres mailowy: szkoleniefrkf@pzjudo.pl, a oryginały prosimy dostarczyć przez zawodników Trenerowi.

Przejazd planowany autokarem z Warszawy. Jeżeli chcielibyście skorzystać Państwo z transportu dla swoich zawodników wraz z KN, prosimy o informację mailową do dnia 10.09.2020. Koszt autokaru uzależniony od finalnej ilości osób.

Prosimy pamiętać o zabraniu ze sobą PASZPORTÓW!!

Proszę pamiętać, że podstawą do udziału w zawodach jest posiadanie:
-zgłoszonego i opłaconego stopnia kyu
-aktywnej karty IJF
-backnumber
-wynik testu COVID19-PCR (wykonany na max 72h przed pojawieniem się na akredytacji w Teplicach)

Strefa szkoleniowa: