POLSKI ZWIĄZEK JUDO

rok założenia 1957

Jesteś tutaj

Cadet European Judo Cup Zagrzeb, Chorwacja

Asystent Trenera Kadry Narodowej Tomasz Jopek pojedzie na Cadet European Judo Cup oraz CAMP do Zagrzebia, Chorwacja jako opiekun oraz osoba scalająca wyjazd logistycznie.

Dziękujemy za przesłanie listy zawodników, prosimy o sprawdzenie w załączniku informacji.

Kadra Narodowa będzie zakwaterowana od 06.03 do 09.03 w hotelu oficjalnym.

Jeżeli chcielibyście Państwo pomocy w zarezerwowaniu także hotelu oficjalnego dla swoich zawodników u organizatora, prosimy o kontakt mailowy ze wskazanymi dokładnymi datami, w jakich preferujecie nocleg - maksymalnie do poniedziałku 17.02.br do godziny 16:00! PZJudo nie organizuje noclegów w hotelach nieoficjalnych.

Zgłoszenia na adres mailowy Trenera oraz szkolenie@pzjudo.pl Po przesłaniu zgłoszenia uzyskacie Państwo informacje odnośnie kosztów, które należy uiścić i wpłacić w ciągu 24h na konto PZJudo. W przypadku braku potwierdzenia przelewu PZJudo nie potwierdzi miejsc noclegowych w Zagrzebiu.

Wyjazd autokarem planowany jest w czwartek 05.03 o godzinie 22.30 spod sali Czarnych Bytom ul.Łużycka 90., wyjazd z Zagrzebia w poniedziałek 09.03 po drugim treningu, w godzinach wieczornych. Jeżeli chcielibyście skorzystać Państwo z transportu dla swoich zawodników wraz z KN, prosimy o informację przy zgłoszeniu hotelowym. Koszt autokaru uzależniony od finalnej ilości osób.

Prosimy pamiętać o zabraniu ze sobą PASZPORTÓW!!

Proszę pamiętać, że podstawą do udziału w zawodach jest posiadanie:
-zgłoszonego i opłaconego stopnia kyu
-aktywnej karty IJF
-backnumber

Kadra Narodowa na wyjazd jedzie autokarem. Osoby chętne na przejazd z Kadrą, proszeni są o taką informację.

Poniżej znajduje się outlines zawodów.

Strefa szkoleniowa: