POLSKI ZWIĄZEK JUDO

rok założenia 1957

Jesteś tutaj

Nabory do SMS Warszawa

Szanowni trenerzy.
LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego ogłasza nabór do klas pierwszych o profilu judo. W szkole prowadzony jest program szkolenia sportowego współfinansowany przez PZJudo.
Zapewniamy:
-całoroczne szkolenie na obiektach AWF-Warszawa- hala judo, siłownia, stadion lekkoatletyczny.
-treningi prowadzone przez doświadczonych trenerów.
-wsparcie poprzez dofinansowanie najlepszych zawodników sumiennie realizujących program SMS: obozy, sprzęt sportowy, posiłki w szkole.
-pomoc i wsparcie przez nauczycieli dla zawodników wyjeżdżających często na zgrupowania i zawody sportowe.
- możliwość zakwaterowania w internacie szkoły.
- wysoki poziom nauczania, kilku zawodników trenujących judo w ubiegłym roku szkolnym wygrywało olimpiady przedmiotowe dzięki czemu byli zwolnieni z matur z wybranych przedmiotów ( m.in. Adam Majewski Bartłomiej Morman)
Co najważniejsze. Zawodnicy nie zmieniają przynależności klubowej. Treningi są uzupełnieniem szkolenia klubowego z dużym naciskiem na przygotowanie motoryczne.Plan lekcji ułożony jest pod kątem treningów W związku z wysokim poziomem, szkoła przeznaczona jest dla zawodników z doświadczeniem sportowym trenujących systematycznie w klubach. W roku szkolnym 2021/2022 jedenastu zawodników było czlonkami Kadr Narodowych. Najlepsi zawodnicy z ubiegłego roku to Szymon Szymański, Zuzia Woźniak,Stanisław Piechota, Nikodem Gajcy, Bartłomiej Morman, Jan Kurowski, Daniel Chamerski, Zuzanna Banaszek, Natalia Szatkowska, Szymon Brzuszczyński, Danilo Kravchenko.
Termin składania dokumentów do 30 maja.
szczegóły na temat szkoły i rekrutacji na stronie kusy.edu.pl
Zapraszamy
trenerzy SMS Warszawa
Jacek Biernat, Przemysław Źródło