POLSKI ZWIĄZEK JUDO

rok założenia 1957

Jesteś tutaj

Powołanie na Cadet European Judo Cup w Teplice, Czechy

Szanowni Państwo,

Wymagane dokumenty:

-2 x Test PCR, wykonany w ciągu 5 dni przed przyjazdem. Odstęp między testami musi być 48h. Testy muszą być w j. angielskim. Przy przekroczeniu granicy w Czechach, test pcr covid powinien być ważny max. 48h.

Sugerujemy, aby wykonać testy: Pierwszy w niedzielę 27.06 a drugi we wtorek 29.06.2021

Badanie na koszt PZ Judo (powołani zawodnicy). Zwrot poniesionych kosztów na konto bankowe po przesłaniu faktury na szkoleniefrkf@pzjudo.pl (proszę pamiętać, aby fakturę pobrać na dane Polskiego Związku Judo).

Faktura musi zawierać datę badania oraz imię i nazwisko osoby badanej. Prosimy o przesyłanie faktur maksymalnie do 7 dni po zakończeniu zgrupowania. Po tym czasie, faktury nie będą rozliczone.

Po otrzymaniu wyniku testu, należy bezzwłocznie go przesłać na adres e-mail: szkoleniefrkf@pzjudo.pl (wraz z fakturą i podanym nr konta do zwrotu - jest to warunek do otrzymania zwrotu pieniędzy). Oryginały faktur proszę przekazać na zgrupowaniu Trenerowi Kadry Narodowej.

Proszę pamiętać, że każdy Zawodnik uczestniczący w zgrupowaniu szkoleniowym musi posiadać ważne badania lekarskie oraz aktywną licencję zawodniczą.

Przejazd do Teplic będzie autokarem. Wyjazd dnia 01.07 o godzinie 9:00 z Wrocławia, powrót w dniu 04.07 do COS Zakopane.

Prosimy wraz z wynikami badań, fakturami przesłać uzupełnione DECLARATION OF HONOUR, LIABILITY oraz skan paszportu!!!!!!

Prosimy w deklaracji oraz w liability wpisać datę 30.06.2021

Strefa szkoleniowa: