POLSKI ZWIĄZEK JUDO

rok założenia 1957

Jesteś tutaj

Powołanie na EO w Pradze w terminie 27-28.02.2021

Szanowni Państwo,

W związku z powołaniem na zawody EO w Pradze, Czechy oraz w oparciu o wyjątkową sytuację wywołaną pandemią koronawirusa prosimy o zapoznanie się i zastosowanie do wiadomości poniżej:

-Wszyscy zawodnicy proszeni są o wykonanie 2 testów PCR-RT na COVID-19. Testy powinny być wykonane na max. 5 dni przed wyjazdem i odległość między nimi nie może być mniejsza niż 48h. Podpowiadamy, aby:

*zawodnicy i trenerzy, którzy wyjeżdżają 25.02.2021 wykonali testy w sobotę 20.02 oraz drugi we wtorek 23.02
*zawodnicy i trenerzy, którzy wyjeżdżają 26.02.2021 wykonali testy w poniedziałek 22.02 oraz drugi w środę 24.02 (proszę zachować 48h pomiędzy testami)

-Po otrzymaniu wyników testów należy je bezzwłocznie przesłać na adres e-mail: szkolenie@pzjudo.pl (testy musimy wysłać przed Państwa przyjazdem organizatorom). Zawodników powołanych na koszt PZJudo, prosimy o przesyłanie faktur za testy COVID-19 na adres e-mail: pzjudo@pzjudo.pl

-Prosimy o uzupełnienie DECLARATION OF HONOUR (załącznik), wydrukowanie, uzupełnienie i przesłanie wraz z wynikami testów na adres e-mail: szkolenie@pzjudo.pl . Declaration of honour należy zabrać ze sobą - będzie wymagane do okazania w Pradze.

-Zgodnie z informacją w outlines (załącznik) zawodnicy, którzy przyjadą do Pragi w czwartek, będą poddani testowi PCR na obecność koronawirusa dwukrotnie.

-Prosimy o zabranie ze sobą paszportów.

-Informacje odnośnie transportu zostaną przekazane w późniejszym terminie.

Strefa szkoleniowa: