POLSKI ZWIĄZEK JUDO

rok założenia 1957

Jesteś tutaj

Powołanie na Junior European Judo Championships w Porec, Chorwacja

Zawodnicy, którzy zostali powołani i deklarują chęć wzięcia udziału w Junior European Judo Championships proszeni są o przesłanie skanu/zdjęcia swojego paszportu do max.22.10.2020 na adres mailowy: szkoleniefrkf@pzjudo.pl

Przejazd do Porec będzie autokarem z Warszawy, przez Katowice. Prosimy w mailu z paszportem o wskazanie miejsca, w którym zawodnik wsiądzie do autokaru. Wchodząc do autokaru należy okazać wynik testu PCR na COVID-19. Wynik testu PCR podczas akredytacji (tj 2.11) nie może być starszy niż 72h!

Zawodnicy, którzy są z Warszawy lub okolic, zostaną poproszeni o stawienie się w wyznaczonym miejscu przez PZJudo na wykonanie testu na koronawirusa. Pozostali zawodnicy proszeni są o wykonanie testu w swoim mieście zamieszkania i pobranie faktury na dane Polskiego Związku Judo. Koszt wykonania testów zostanie Państwu zwrócony po przekazaniu faktury.

Outlines zawodów znajduje się w załączniku.

Jest 4 zawodników, którzy nie posiadają aktywnych kart IJF. Prosimy o kontakt z Trenerami oraz o jak najszybsze dokonanie formalności związanych z zamawianiem kart IJF.

W załączniku znajduje się także DECLARATION OF HONOUR - proszę, aby KAŻDY zawodnik wydrukował, podpisał i odesłał skanem wypełniony dokument wraz ze wszystkimi informacjami powyższymi na szkoleniefrkf@pzjudo.pl . Oryginal dokumentu NALEŻY zabrać ze sobą na akredytację.

Strefa szkoleniowa: