POLSKI ZWIĄZEK JUDO

rok założenia 1957

Jesteś tutaj

Powołanie na Junior European Judo Cup w Bukareszcie, Rumunia Juniorka, Junior, zawodnicy klubowi

Szanowni Państwo,

W załączeniu znajduje się powołanie dla KN Juniorek i KN Juniorów
Wymagane dokumenty:

-2 x Test PCR, wykonany w ciągu 5 dni przed przyjazdem. Odstęp między testami musi być 48h. Testy muszą być w j. angielskim. Przy przekroczeniu granicy w Portugalii, test pcr covid powinien być ważny max. 48h.

Badanie na koszt PZ Judo (zawodnicy powołani na koszt pzjudo), Zwrot poniesionych kosztów na konto bankowe po przesłaniu faktury na szkoleniefrkf@pzjudo.pl (proszę pamiętać, aby fakturę pobrać na dane Polskiego Związku Judo).

Faktura musi zawierać datę badania oraz imię i nazwisko osoby badanej. Prosimy o przesyłanie faktur maksymalnie do 7 dni po zakończeniu zgrupowania. Po tym czasie, faktury nie będą rozliczone.

Po otrzymaniu wyniku testu, należy bezzwłocznie go przesłać na adres e-mail: szkoleniefrkf@pzjudo.pl (wraz z fakturą i podanym nr konta do zwrotu - jest to warunek do otrzymania zwrotu pieniędzy). Oryginały faktur proszę przekazać na zgrupowaniu Trenerowi Kadry Narodowej.

Proszę pamiętać, że każdy Zawodnik uczestniczący w zgrupowaniu szkoleniowym musi posiadać ważne badania lekarskie oraz aktywną licencję zawodniczą.

Przejazd do Bukaresztu autokarem. Wyjazd z Warszawy dn. 28.07 o godzinie 13:00 spod PKiN, przejazd przez Katowice, zbiórka ok 17:00/17:30 na parkingu autobusowym przy Pl.Andrzeja. Wyjazd z Bukaresztu w niedzielę 01.08 po zakończeniu zawodów.

Zawodnicy i Trenerzy klubowi, którzy chcieliby skorzystać z transportu z KN, proszę o informację mailową wraz z podaniem, w którym mieście Państwo wsiądziecie do autokaru.

Strefa szkoleniowa: