POLSKI ZWIĄZEK JUDO

rok założenia 1957

Jesteś tutaj

Powołanie na Mistrzostwa Świata Juniorów w Olbia, Włochy

Szanowni Państwo,

W załączeniu znajduje się powołanie dla KN Juniorek i KN Juniorów

Wymagane dokumenty:

-2 x Test PCR, wykonany w ciągu 8 dni przed przyjazdem. Odstęp między testami musi być 48h. Testy muszą być w j. angielskim. Przy przekroczeniu granicy we Włoszech, test pcr covid powinien być ważny max. 48h.

Badanie na koszt PZ Judo, do wszystkich powołanych zawodników zostanie przesłane drogą mailową skierowanie na bezpłatne wykonanie testu. Jeżeli nie ma punktu alab w Państwa okolicy, proszę wykonać test w dowolnej placówce medycznej.

Zwrot poniesionych kosztów do 270 pln zostanie zwrócone na konto bankowe po przesłaniu faktury na szkoleniefrkf@pzjudo.pl (proszę pamiętać, aby fakturę pobrać na dane Polskiego Związku Judo).

Faktura musi zawierać datę badania oraz imię i nazwisko osoby badanej. Prosimy o przesyłanie faktur maksymalnie do 7 dni po zakończeniu zgrupowania. Po tym czasie, faktury nie będą rozliczone.

Po otrzymaniu wyniku testu, należy bezzwłocznie go przesłać na adres e-mail: szkoleniefrkf@pzjudo.pl (wraz z fakturą i podanym nr konta do zwrotu - jest to warunek do otrzymania zwrotu pieniędzy). Oryginały faktur proszę przekazać na zgrupowaniu Trenerowi Kadry Narodowej.

W załączeniu deklaracja oraz liability organizatora. Prosimy o uzupełnienie i przesłanie na adres e-mail: szkoleniefrkf@pzjudo.pl

Proszę pamiętać, że każdy Zawodnik uczestniczący w zgrupowaniu szkoleniowym musi posiadać ważne badania lekarskie oraz aktywną licencję zawodniczą.

Załączniki: 
Strefa szkoleniowa: