POLSKI ZWIĄZEK JUDO

rok założenia 1957

Jesteś tutaj

Powołanie na PE w Bukareszcie, KN Juniorzy Młodsi

Szanowni Państwo,

Wymagane dokumenty:

-2 x Test PCR, wykonany w ciągu 5 dni przed przyjazdem. Odstęp między testami musi być 48h. Testy muszą być w j. angielskim. Przy przekroczeniu granicy w Bukareszcie, test pcr covid powinien być ważny max. 48h.

Sugerujemy, aby wykonać testy: Pierwszy 11.07, drugi 13.07.

Badanie na koszt PZ Judo (powołani zawodnicy). Zwrot poniesionych kosztów na konto bankowe po przesłaniu faktury na szkoleniefrkf@pzjudo.pl (proszę pamiętać, aby fakturę pobrać na dane Polskiego Związku Judo).

Faktura musi zawierać datę badania oraz imię i nazwisko osoby badanej. Prosimy o przesyłanie faktur maksymalnie do 7 dni po zakończeniu zgrupowania. Po tym czasie, faktury nie będą rozliczone.

Po otrzymaniu wyniku testu, należy bezzwłocznie go przesłać na adres e-mail: szkoleniefrkf@pzjudo.pl (wraz z fakturą i podanym nr konta do zwrotu - jest to warunek do otrzymania zwrotu pieniędzy). Oryginały faktur proszę przekazać na zgrupowaniu Trenerowi Kadry Narodowej.

Proszę pamiętać, że każdy Zawodnik uczestniczący w zgrupowaniu szkoleniowym musi posiadać ważne badania lekarskie oraz aktywną licencję zawodniczą.

Przejazd do Bukaresztu będzie autokarem. Trasa: Warszawa - Katowice - Bukareszt - Katowice - Warszawa.

Prosimy wraz z wynikami badań, fakturami przesłać uzupełnione DECLARATION OF HONOUR, LIABILITY oraz skan paszportu!!!!!!

Prosimy w deklaracji oraz w liability wpisać datę 15.07.2021

Załączniki: 
Strefa szkoleniowa: