POLSKI ZWIĄZEK JUDO

rok założenia 1957

Jesteś tutaj

Inicjatywy klubowe

SUMMER CHAMPION JUDO CAMP 2024: Nie przegap szansy treningu z gwiazdami!

Kiedy? 20-27 sierpnia 2024, Cetniewo, Polska

Niezależnie od tego, czy jesteś młodym adeptem judo, doświadczonym zawodnikiem, czy trenerem, Summer Champion Judo Camp 2024 w Cetniewie jest wydarzeniem, które musisz uwzględnić w swoim kalendarzu sportowym tego lata!

Trening z mistrzami
Tegorocznym gościem specjalnym jest Saeid Mollaei, srebrny medalista olimpijski i mistrz świata, który nie tylko podzieli się swoimi technikami, ale także swoją niezachwianą pasją do judo. To niepowtarzalna okazja, aby uczyć się od najlepszych i zainspirować się ich drogą do doskonałości.

Super Star Judo Camp 2024

Dzień dobry,

jesteśmy organizatorem Super Star Judo Camp w Zakopanem, który w tym roku odbędzie się w terminie 22-28.08.2024r.

W związku z odbytymi w ostatnim czasie Mistrzostwami Polski Juniorek i Juniorów w Opolu stworzyliśmy nową promocję i możliwości szkoleniowe naszych judoków.

Każdy medalista tegorocznych MP Juniorek i Juniorów oraz OOM, czyli MP Juniorek i Juniorów Młodszych - może wziąć udział w naszym campie za darmo!

Udział trenerów również jest bezpłatny.

Brother Champion Judo Camp 27-29.03.2024

Czy jesteś gotowy podnieść swoje umiejętności judo na wyższy poziom? Brother Champion Judo Camp zaprasza cię na niezapomnianą przygodę, gdzie będziesz miał szansę uczyć się od najlepszych. Jesteśmy podekscytowani, że naszym głównym trenerem w tym roku jest Jessica Klimkait, światowej klasy judoczka i mistrzyni techniki.

Jessica Klimkait, znana ze swojej wyjątkowej techniki i strategii na macie, podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. To unikalna okazja, aby uczyć się od jednej z najlepszych zawodniczek na świecie.

Turniej sponsora Polskiego Związku Judo - W8 - JJFighter

Zapraszamy na międzynarodowy turniej judo:
Słowacja 2- 3 marca 2024 .
Turniej jest organizowany przez sponsora Polskiego Związku Judo - W8 - JJFighter:
grupy wiekowe u 13 U 15 U 18, U 21

OTWARTY MAZOWIECKI TURNIEJ JUDO DZIECI I MŁODZIKÓW SOCHACZEW 18.11. 2023 r.

Winter Champion Judo Camp

Już pod koniec października zapraszamy do Poznania na drugą edycję Winter Champion Judo Camp. Gwiazdą campu będzie holenderski judoka ‼ Mark Huizinga ‼ Zdobył złoty medal w kategorii poniżej 90 kg na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w 2000 roku w Sydney, pokonując przez ippon Brazylijczyka Carlosa Honorato . Dwukrotnie zdobył brąz na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1996 i 2004 . Inne laury obejmują pięć Mistrzostw Europy i brązowy medal na Mistrzostwach Świata w Judo w 2005 roku i wiele, wiele innych.

Termin: 28-30.10.2023 r.

Solanin Cup 2023

Camp JUDO z mistrzem Marianem Tałajem w Chełmie 17.09.2022.

BROTHER OLYMPIC CAMP – Gwiazdy Igrzysk z Lukasem Krpalek

Termin: 13-15.04.2022

Miejsce: POSiR ul Jana Spychalskiego 36, 61-553 Poznań

Zapraszamy na 3-dniowy camp dla trenerów i zawodników od 9 roku życia. Treningi będzie prowadził Lukas Krpalek dwukrotny Mistrz Olimpijski z Rio de Janiero oraz Tokio . Jako druga osoba na świecie zdobył dwa złota olimpijskie w dwóch różnych kategoriach wagowych. Więcej informacji na stronie: www.judo-olympic-camp.pl zapraszamy do kontaktu zawody@akademiajudo.pl

II MISTRZOSTWA MAZOWSZA W JUDO MASTERSÓW - AMATORÓW

Strony