POLSKI ZWIĄZEK JUDO

rok założenia 1957

Jesteś tutaj

Grudzień 2019

Składy Kadr Narodowych - I półrocze 2020r.

Judocy zakończyli rok campem „Poświątecznym” w Bytomiu

Reprezentanci Polski seniorów, młodzieżowców, juniorów i kadetów wzięli udział w zorganizowanym przez GKS „Czarni” campie „Poświątecznym” w Bytomiu. W treningach wzięli udział zawodnicy z całego kraju, a dodatkowym wydarzeniem były „Treningi z Mistrzem” – Pawłem Zagrodnikiem, piątym judoką Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

Minima kwalifikacyjne PZ Judo do zawodów mistrzowskich w roku 2020

Zatwierdzone uchwałą zarządu przedstawiamy:
Zasady kwalifikacji do zawodów międzynarodowych w roku 2020- minima startowe
Minima kwalifikacyjne PZ Judo do zawodów mistrzowskich w roku 2020.

Wielkie judo wraca ze zdwojoną siłą do Polski w 2020 roku

Aż sześć dużych turniejów międzynarodowych, w tym trzy rangi Mistrzostw Świata i Europy zorganizuje w olimpijskim 2020 roku Polski Związek Judo. To kolejne wielkie wyzwania sportowo-organizacyjne przed Zarządem kierowanym przez prezesa Jacka Zawadkę.

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU

POLSKI ZWIĄZEK JUDO
OGŁASZA PRZETARG NIEOGRANICZONY
na wybór podmiotu (agenta) do obsługi podróży zagranicznych zawodników, trenerów i innych osób współpracujących z Polskim Związkiem Judo w 2020 roku

Polscy trenerzy doskonali umiejętności w projekcie "Grip"

Kolejną cenną inicjatywą Polskiego Związku Judo była organizacja przeznaczonego dla trenerów programu "Grip" (Uchwyt). - Po zakończonym kursie nasi szkoleniowcy potrafią metodycznie nauczać technik uchwytów - mówi Adam Maj, dyrektor sportowy PZ Judo i były trener kadry olimpijskiej Londyn 2012.

W czterech seminariach szkoleniowych, które odbywały się w Centralnych Ośrodkach Sportu w Zakopanem, Cetniewie oraz Spale, wzięło udział 37 trenerów. Zrealizowane zostały ze środków Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego

Strony