Paweł Zagrodnik wygrał z Krzysztofem Wiłkomirskim w Oleśnicy

W finałowym pojedynku, z udziałem dwóch bardzo doświadczonych judoków, Paweł Zagrodnik (GKS Czarni Bytom) pokonał Krzysztofa Wiłkomirskiego (Judo Legia Warszawa) w finale wagi -73kg Ligi Indywidualno-Drużynowej w Oleśnicy.

Paweł Zagrodnik, który dopiero niedawno rozpoczął starty w tej kategorii, a wcześniej przez lata startował w wadze -66kg, wygrał z brązowym medalistą Mistrzostw Świata i Europy Krzysztofem Wiłkomirskim na kary 3:2.

Wcześniej zawodnik bytomskiego klubu wygrał 4 walki, a judoka z Warszawy pokonał 5 rywali.

W wadze -81kg najlepszy był Karol Kurzej z Gwardii Wrocław, który w finale pokonał Norberta Żamojdę z Gwardii Warszawa.