POLSKI ZWIĄZEK JUDO

rok założenia 1957

Jesteś tutaj

Kwiecień 2017

Puchar Europy w Sarajewie oraz w Berlinie

W ten weekend (29-30.04) odbyły się dwa Puchary Europy. W Sarajewie walczyli seniorzy natomiast w Berlinie rywalizowali ze sobą kadeci.

Nowi trenerzy Kadr Narodowych Judo

Na posiedzeniu Zarządu Polskiego Związku Judo 27 kwietnia zostali wyłonieni na drodze konkursu Trenerzy Kadr Narodowych. Poza decyzjami personalnymi Zarząd zajął się podsumowaniem zakończonych w niedzielę Mistrzostw Europy Seniorek i Seniorów.

Organizacja pracy biura oraz wykupienie licencji zawodniczych na OOM.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 01 - 03 maja biuro PZ Judo będzie zamknięte.
W związku z tym prosimy aby do dnia jutrzejszego tj. 27.04.2017 przesłać mailowo wszystkie dokumenty niezbędne do wyrobienia nowych licencji lub ich przedłużenia dla zawodników startujących w OOM.

Odszedł Robert Zalewski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że wieloletni zawodnik klubu SGKS Wybrzeże Gdańsk Robert Zalewski uległ tragicznemu wypadkowi.
Niestety po kilku dniach walki o życie, w nocy 25 kwietnia zmarł. Miał 28 lat!
Rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia!
Ceremonia pogrzebowa Roberta Zalewskiego odbędzie się 29.04.2017 (sobota) o godzinie 11:00 w kościele Podwyższenia Krzyża w Pruszczu Gdańskim.

Przetarg na bilety lotnicze dla PZJudo

Polski Związek Judo uprzejmie informuje, że termin nadsyłania ofert w przetargu na usługę - obsługa podróży zagranicznych - upływa 15 maja 2017 r. o godz.15.00!

Przedłużenie terminu rejestracji na MP Młodzieży w Kątach Wrocławskich

Uprzejmie informujemy, że termin rejestracji uczestników Mistrzostw Polski Młodzieży które odbędą się w dn. 29.04.2017 w Kątach Wrocławskich zostaje przedłużony do dnia 27 kwietnia br.

Przedłużenie terminu rejestracji na MP Młodzieży w Kątach Wrocławskich

Uprzejmie informujemy, że termin zgłaszania zawodników na Mistrzostwa Polski Młodzieży w dn.29.04.2017 w Kątach Wrocławskich zostaje przedłużony do dnia 20 kwietnia 2017r.

Strony