POLSKI ZWIĄZEK JUDO

rok założenia 1957

Jesteś tutaj

Kwiecień 2021

ME w Lizbonie: trener Mirosław Błachnio – bardzo ważny początek turnieju

- Bardzo ważny będzie początek turnieju w Lizbonie. Jeśli zdobędziemy medal to jest szansa, że na jednym się nie skończy – mówi Mirosław Błachnio, trener główny naszej reprezentacji przed rozpoczynającymi się 16 kwietnia Indywidualnymi Mistrzostwami Europy.

W stolicy Portugalii wystartuje 16 polskich zawodników i zawodniczek. Biało-Czerwoni powalczą o punkty do ranking olimpijskiego – kilkoro Polaków ma szansę na występ w Igrzyskach w Tokio, ale też chcą przełamać złą passę w IME.

BIURO PZ JUDO zamknięte

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że biuro PZ Judo będzie zamknięte w dniach 12-13.04.2021r
Obsługa zgłoszeń wyłącznie zdalna, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod dedykowanymi adresami mailowymi:
pzjudo@pzjudo.pl
licencje@pzjudo.pl
szkolenie@pzjudo.pl
szkoleniefrkf@pzjudo.pl
ksiegowosc@pzjudo.pl

Powołanie na zgrupowanie w Zakopanem 22.04-03.05.2021 r. KN Sen. oraz KN U23

Informację na temat udziału (potwierdzenie lub rezygnację) należy przesłać do 12.04.2021 r. do godz. 12:00 na adresy mailowe: judo-mirek@wp.pl oraz szkolenie@pzjudo.pl

Powołanie na zgrupowanie szkoleniowe w COS Zakopane kwiecień 2021 - KN Juniorka

Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją epidemiologiczną COVID-19 zawodnicy, którzy nie przeszli COVID-19 proszeni są o wykonanie testu antygenowego przed rozpoczęciem zgrupowania. W dniu przyjazdu należy przedstawić negatywny wynik testu wykrywającego antygen SARS-CoV-2 (test należy wykonać nie wcześniej niż 24 godziny przed rozpoczęciem zgrupowania, koszt testu to ok.90 - 150 pln, proszę zwrócić uwagę, że jest to test antygenowy, a NIE test RT-PCR!).

Mistrzostwa Europy w Lizbonie: Beata Pacut celuje w złoty medal

- Na Mistrzostwa Europy do Lizbony polecę z nadzieją na medal. Celuję w złoty, natomiast biorę każdy - mówi Beata Pacut (-78kg), która kilka dni temu wywalczyło srebro w turnieju Grand Slam w tureckiej Antalyi. W finale przegrała z Mistrzynią Świata z 2018 roku i Wicemistrzynią z 2019 roku Japonką Shori Hamadą.

Wyciąg z protokołu nr 2 z dnia 10.03.2021

Aleksandra Kaleta - największy sukces w karierze

Po brązowy medalu Mistrzostw Świata Juniorów w 2018 roku, Aleksandra Kaleta (-52kg) zdobyła w następnym sezonie brąz Pucharu Europy w Bratysławie, a w 2020 roku wywalczyła krążek w tym samym kolorze na European Open w Warszawie. Kolejny etap w jej karierze to brąz Grand Slamu w Antalyi. – To mój największy sukces – mówi judoczka UKS Judo Wolbrom.

Puchar Polski Młodzików 17-18.04.2021 w Zamościu - ODWOŁANY!

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że z uwagi na rozwój sytuacji epidemicznej w Polsce oraz aktualnie obowiązujące obostrzenia Puchar Polski Młodzików planowany w terminie 17-18.04.2021 w Zamościu zostaje odwołany.
Nowy termin dla ww. zawodów zostanie podany do wiadomości w najbliższym czasie.

Powołanie na ME w Lizbonie

Strony