POLSKI ZWIĄZEK JUDO

rok założenia 1957

Jesteś tutaj

Informacje dotyczące wyrabiania kart IJF w 2024 roku

Szanowni Państwo,

W związku z nowym rozporządzeniem EJU (Europejskiej Unii Judo) dotyczącym braku możliwości dokonywania zgłoszeń ‘late entry’ czyli spóźnionych zgłoszeń podczas zawodów zagranicznych, prosimy o wyrabianie kart IJF dla zawodników oraz trenerów z początkiem nowego roku 2024.
Oznacza to, że nie będzie możliwości rejestracji zawodników po zamknięciu judobase, ani mailowo ani podczas akredytacji.

Proces wyrabiania kart IJF trwa ok 14 dni roboczych. Judobase na zawody zamyka się zazwyczaj na 10 dni przed rozpoczęciem wydarzenia.

Prosimy o wcześniejsze wyrabianie kart IJF.

Opis procedury wyrabiania kart IJF znajduje się pod linkiem: http://web.pzjudo.pl/karta-ijf-waznosc-karty-do-31-12-2016-oraz-wykaz-da...

Informacje niezbędne do wyrobienia licencji IJF

Koszt licencji IJF to 70 Eur, równowartość w PLN po średnim kursie NBP z dnia poprzedniego.
Prosimy o wpłacanie kwoty w PLN na nr konta PZJudo : 89 1090 2011 0000 0001 3384 2107 - SANTANDER

Licencje ważne są przez okres dwóch lat kalendarzowych a nie od momentu ich wyrobienia.
Prosimy o dokonywanie wpłat na konto PZ Judo przy zamawianiu licencji, po dokonaniu wpłaty przez klub zostanie wystawiona faktura.

Aktualizacja licencji IJF:
- opłacenie 70 euro,
- przesłanie potwierdzenia przelewu wraz z informacją w treści wiadomości e-mail dla kogo ma być zamówiona licencja na licencje@pzjudo.pl

Nowa licencja IJF:
- opłacenie 70 euro,
- przesłanie potwierdzenia przelewu na pzjudo@pzjudo.pl
- przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do karty IJF na licencje@pzjudo.pl
- przesłanie zdjęcia w formacie elektronicznym min 350 x 450 pikseli

Prosimy o przesyłanie dokumentów w treści jednej wiadomości.

AKTUALIZACJA:

Czas oczekiwania na aktywację licencji przez IJF w systemie Judobase - W ciągu 2 dni roboczych od przesłania potwierdzenia przelewu na adres e-mail: pzjudo@pzjudo.pl PZJudo składa zamówienie kart w IJF. IJF ma 14 dni roboczych na aktualizację licencji IJF w judobase.

Prosimy wziąć pod uwagę czas oczekiwania na aktywację licencji IJF przy planowaniu startów międzynarodowych z kalendarza EJU i IJF (terminy ostateczne zgłoszeń - deadlines - dostępne są w komunikatach zawodów na stronach EJU i IJF).

Załączniki: 
Strefa szkoleniowa: